Gerçek Sevgi

Anasayfa » Gerçek Sevgi
share on facebook  tweet  share on google  print  

Gerçek Sevgi

S E V G İ

Dilimizde fazlaca veya en yanlış kullanılan bir kelime varsa, o da? sevgidir? Şunu ya da bunu sevdiğimizi söylediğimizde, daha ziyade bunu? tercih ettiğimizi? veya şunu? istediğimizi? söyleriz. Tercih veya istek sevgi değildir.

Aslında çoğumuz sevgiyi başka şeylerle karıştırırız. Bunun nedeni çoğunlukla, gerçek sevginin özel olduğunu söyleyen romantik sevgi efsanesinin egemenliğidir. Belki de dünyamızı etkileyen en güçlü yanılsama sevginin bir bağımlılık haline gelmesidir. Fakat, kalbimizin birisine veya bir şeye bağımlı hale geldiği anın tamamen farkındalığındaysak, kalbin doğal enerjisini, yani sevgiyi;  üzüntüye, öfkeye ve korkuya dönüştürdüğümüzün de farkına varırız. Ve sonra da bu güçlü duyguların nereden geldiğini merak ederiz.

Böylece, sevgi ihtiyacımızı karşılamak için istediğimiz şeyi veya kişiyi elde etme fikri doğar. Sevginin elde edilmesi gerektiği fikri öylesine güçlü bir yanılsamadır ki, yaptığımız hatayı çoğumuzun görmesi hemen hemen imkansız hale gelir.

Belki de en büyük ve en derin konu üzerine, 7 haftada tamamlanacak ve 7 bölümden oluşan bu on line seminer, bazı efsane ve yanılsamaları uzaklaştırmaya yardım edecek ve yaşamınızda sevginin ışığının gerçeğine kısa bir göz atmanıza imkan verecektir. Fakat gene de öyle olmayabilir!- Bölüm 1: KALBİ ANLAMAK

- Bölüm 2: SEVGİ KORKUYU BIRAKMAKTIR

- Bölüm 3: AŞKA DÜŞMEK

- Bölüm 4: ÖYLEYSE SEVGİ NEDİR?

- Bölüm 5: SEVGİYİ NASIL TANIRSINIZ VE BUNUN SEVGİ OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

- Bölüm 6: SEVGİYİ ÖĞRENMEK

- Bölüm 7: KENDİNİZİ SEVMEK

e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta
e-jett V7: HMenu-1/R